MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 13824598
nr 1382 4598
Jalusiskåp
Tidigt 1900-tal, Ek. Bredd: 76. Djup: 54 cm, höjd: 163 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:35:52
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr